Z przyjemnością nawiążemy współpracę z osobami i podmiotami związanymi ze sportem. Napisz do nas na adres: kontakt@wkreske.pl wpisując w temacie wiadomości "Współpraca" i przedstaw nam swoją wizję.

 

Dla drużyn

Jesteśmy w stanie wyposażyć Twoją drużynę w całą gamę odzieży i sprzętu na cały sezon ligowy. Zaczynając od odzieży treningowej i kończąc na torbach i plecakach sportowych. Już na wstępie możemy zaproponować bardzo korzystne warunki cenowe. Napisz do nas i zapytaj o ofertę spersonalizowaną dla Twojego klubu.

 

Dla klubów kibica

Jeśli działasz w klubie kibica i pragniesz by kibice Twojej drużyny wyróżniali się oryginalnymi i niebanalnymi koszulkami, bluzami i gadżetami to nie wahaj się i śmiało pisz do nas! Przygotujemy spersonalizowane projekty specjalnie dla was.

 

Dla influencerów

Prowadzisz bloga, vloga lub działasz prężnie w mediach społecznościowych? Chcesz przetestować nasze produkty i podzielić się opinią o nich ze swoimi followersami? Możemy Ci zaoferować zniżki na nasze produkty lub w przypadku owocnej współpracy przekazać je do testów za darmo.